Розширення виробництва. Будівництво та відкриття заводу в м.Старокостянтинів Хмельницької обл.

4 Січня, 2015 | Новини

Проведення антитерористичної операції на Сході України, в епіцентрі якої опинилася наша підприємство, позбавила змоги нам запустити програму модернізації і переоснащення виробництва, а також запустити сучасне обладнання для впровадження нової технології виробництва акумуляторних батарей. Вищевказані події стали причиною відмови іноземних наладчиків їхати в м.Костянтинівка, фактично знаходиться на кордоні з зоною АТО.

Сукупність цих подій послужила підставою того, що восени 2014 року підприємство ТОВ «Мегатекс» почало будівництво нового акумуляторного заводу. Створення другого заводу, що знаходиться в Західній частині України, не тільки дозволить розширити логістичну ланцюг поставок, а й є відмінною можливістю впровадження програми модернізації виробництва, розширення асортименту та збільшення обсягів виробництва. Новий завод розміщується в місті Старокостянтинів Хмельницької області і на наш погляд, він повинен стати одним з найпрогресивніших підприємств України.

Важливим моментом є те, що намагаючись йти в ногу з часом, з середини 2014 року компанія ТОВ «Мегатекс» почала освоєння технології Са / Са. Запуск нової лінії з виробництва акумуляторних батарей з даною технологією був обумовлений вимогою ринку відносно недорогих акумуляторів з високими струмовими характеристиками. І саме на виконання цієї вимоги буде націлена робота Акумуляторна заводу в місті Старокостянтинів. Запуск і відкриття нового акумуляторного заводу планується в червні 2015 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області.