ТМ “VIKING” в новому дизайні

2 Лютого, 2016 | Новини

У першій половині 2016 року було проведено ребрендинг торгової марки «A-Mega» і «VIKING». Змінився не тільки дизайн етикеток, назви модельного ряду, розширився асортимент, а також влітку 2016 змінився колір комплектуючих ТМ “VIKING” (синя кришка і ручка (в М7 типі конструкції), бірюзові наклеммнікі і планки (в М5 типі конструкції) і відмінною рисою даної торгової марки став новий знак моделі конструкції М7, М5, М3 – в щиті. Все це стало додатковим супутнім фактором залучення нових клієнтів, а також призвело до відновлення уваги і інтересу до продукції наших дилерів (була озвучена подальша готовність клієнтів продовжувати роботу з заводом і розвивати нові напрямки роботи).

У 2017 році планується заміна кольору корпусу і кришки в М5 типі конструкції на світло-сірий відтінок з перламутром, що зробить продукцію ТОВ «Мегатекс» конкурентоспроможною на європейському ринку.

Крім іншого, слід зазначити, що асортимент продукції поповнився азіатськими батареями ТМ «А-МEGA», а в першій половині 2017 року планується випуск акумуляторів азіатського типу ТМ «VIKING».