Виставка “Автомеханіка 2016” (Франкфурт-на-Майні)

10 Жовтня, 2016 | Новини

Як відомо, що виставка «Автомеханіка» – це місце зустрічі представників міжнародної автомобільної промисловості з усього світу.

Статистика показує, що в цьому році було близько 170 країн учасників і 136 000 відвідувачів. Уже вп’яте компанія ТОВ «Мегатекс» беремо участь у цій грандіозній події серед провідних постачальників обладнання і запасних частин, завдяки якому ми дізнаємося інформацію про останні технології і концепціях, які допомагають виживати при жорсткій конкуренції і добиватися успіхів. Вже понад 30 років «Автомеханіка» – це виставка за все, що змушує автомобіль рухатися. А як відомо, акумуляторна батарея – це “серце” будь-якого автомобіля, тому ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб це “серце” працювало довго і не давало збоїв.

Основна частина клієнтів, які виявили інтерес до продукції нашого підприємства – це представники країн ЄС, чий ринок і є стратегічним пріоритетом для ТОВ “Мегатекс”. Клієнти з таких країн як Італія, Греція, Іспанія, Болгарія, Польща, Румунія і Литва дуже охоче йдуть на контакт, проявляючи непідробний інтерес до продукції нашого підприємства. Ми можем з гордістю відзначити, що кожна виставка “Автомеханіка” приносить нам кількох клієнтів, готових будувати взаємовигідні та довгострокові відносини.