Виставка “Автомеханіка 2017” (Мадрид)

5 Квітня, 2017 | Новини

У той час як погляди всієї автомобільної промисловості прикуті до найбільшої автомобільній виставці в ЄС – “Автомеханіка” (Франкфурт), мало хто знає, що подібні виставки проводяться не тільки у Франкфурті, а ще й в Парижі, Пекіні, Нью-Йорку, Мадриді і т.д.

У березні 2017 представникам відділу продажів нашої компанії ТОВ “Мегатекс” довелося побувати на виставці “Автомеханіка 2017 MOTORTEC MADRID” в рамках підтримки нашого партнера – компанії “EURO-GALARA” S.L.Хочется відзначити, що дана виставка є внутрішньою і спрямована виключно на ринок Іспанії.


Рішення про нашу участь було прийнято ще у вересні 2016 р і з цього моменту почалася тривала підготовка. Допомогу надавали в розробці актуальних роздавальних матеріалів у вигляді буклетів, каталогів та іншої рекламної продукції. Так само було передано величезну кількість макетів нашої продукціі.Всего 9 осіб працювали на стенді компанії, а представники ТОВ “Мегатекс” виконували роль підтримки свого партнера, і розповідали зацікавленим клієнтам про методи роботи нашого заводу, нових технологічних рішеннях і вигідних відмінності нашої продукції від продукції основних європейськи проізводітелей.По результатами виставки було зібрано понад 200 контактів і проведено безліч переговорів з потенційними клієнтами.

Наше совместное участие было направлено на увеличение объемов продаж в Испании, и до конца 2017 года мы ожидаем существенный прирост в этом направлении. Втім, результати вже дають про себе знати, адже після закінчення виставки “EURO-GALARA” S.L. розмістила відразу 4 замовлення, що є відмінним показником для даної компанії.У цілому, виставка набагато менше, ніж “Автомеханіка” у Франкфурті, проте, організація і проведення виконані на вищому рівні.