Укр
Додайте товари до списку бажань

Акумулятори для вантажних авто

Вантажівка не може працювати повноцінно без правильно підібраного акумулятора. Підбір нового джерела живлення потрібно проводити вкрай доцільно і купувати акумулятор для вантажних авто на 100% ідентичний за параметрами того, що був раніше.

Акумулятори для вантажних автомобілів потрібно брати лише оригінальні та від перевіреного виробника. Вживані можуть ставити під загрозу безпеку транспорту і водія на дорозі.

Якщо вибирати між онлайн та офлайн покупками, то звичайні магазини сильно поступаються інтернету за асортиментом та цінами. Сьогодні замовити та купити акумулятор для вантажного авто в Україні за вигідною вартістю можна в інтернет-магазині Megatex. Доставка здійснюється по всій країні, крім тимчасово окупованих територій, транспортними компаніями Делівері та Нова Пошта.

Як влаштований АКБ для вантажної машини

Для створення АКБ використовують переважно технології EFB, Ca+. У EFB товстіші пластини, їх поміщають у плівку зі спеціального мікроволокна. Такі пластини здатні утримувати більше компонентів, що значно збільшує кількість циклів зарядки/розрядки. Їх використовують для машин із системою START-STOP.

Акумуляторні пристрої з технологією Ca+ (гібридна) виготовляється з литими ґратами. Такі кальцієві АКБ вібростійкі, їм потрібно мінімум води за рахунок унікальної рецептури пасти. По суті це свинцево-кислотний акумулятор, але з додаванням напилення кальцію на пластини. Такі батареї мають тривалий термін служби

Вибір АКБ для вантажівки - поради щодо підбору батареї

Щоб вибір АКБ не забирав багато часу, потрібно виконати 4 прості рекомендації. Це основа, без якої підбір неможливий. Отже, важливо щоб:

  • Робочі параметри батареї підходять вантажівці у технічному плані (ємність, тип корпусу, пускові струми).
  • Габаритні розміри збігалися із попередньою моделлю батареї, інакше він просто не стане в місце  для кріплення.

Рекомендовано вибирати лише перевірені бренди. У більшості випадків для вантажівок є рекомендовані моделі, в такому випадку найкраще взяти ці АКБ.

На сайті магазину Megatex представлені акумулятори марки DYNAMIC, MACHT, TUBORG різних характеристик. Можна без проблем підібрати за типом корпусу (в наявності А, В) з різними пусковими струмами 680А, 800А, 820А,... 1400А.

Місткість АКБ виражається в Амперах за годину (А/год), і це також основна робоча характеристика батареї. В асортименті моделі ємністю від 140 А/год до 225 А/год.

Чи можна вирахувати приблизний термін експлуатації АКБ на вантажну машину

Акумулятори для вантажних машин можуть жити без обслуговування 1-2 роки. Але назвати точну дату виходу батареї з ладу не може жодний автомеханік. Нові моделі виготовляють на відносно великий пробіг двигуна - близько 200 тисяч кілометрів. За який період водій намотає цей кілометраж назвати неможливо, все також залежить від обслуговування. Тому не варто робити передчасних розрахунків. Краще взяти пару акумуляторів: один, щоб поставити на місце старої, другий про запас. І звичайно важливо стежити за зарядом.

Ціна на акумулятори для вантажних автомобілів та доставка, всі характеристики, гарантія - все вказано в каталозі. Тому знайти потрібний товар просто. Це не забере багато особистого часу. А якщо немає бажання вивчати каталог, можна зателефонувати менеджерам із зазначених контактів, він допоможе зробити гарний вибір, оформити покупку.

Купити акумулятор для вантажних автомобілів в Україні можна зі смартфона. Інтерфейс Megatex адаптований до екрану телефону, планшета, ноутбука, ПК.

Немає товарів

Вгору