11 Січня, 2022 | Без категорії

На 2-му наглядовому аудиті Мегатекс підтвердив відповідність СМЯ  вимогам міжнародного стандарту  IATF 16949:2016 «Стандарт системи менеджменту якості автомобільної промисловості. Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості і установ, які виробляють відповідні сервісні частини».

Дійсність сертифіката можна перевірити за його номером на офіціальному сайті Міжнародної групи автомобільної промисловості IATF за посиланням http://www.iatf-customerportal.org

Наша задача в 2022 році – підтвердити  відповідність вимогам і пройти ре-сертифікаційний аудит .

Подробнее
29 Грудня, 2019 | Новини

2018 рік – з лютого 2018 на підприємстві ТОВ «Мегатекс» спільно з консультантами ТОВ «Центр якості» розпочато роботи з впровадження вимог автомобільного стандарту IATF 16949 діє до: 2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості і організацій, які виробляють відповідні сервісні частини» .

Подробнее
28 Грудня, 2019 | Новини

На ТОВ «МЕГАТЕКС» аудитори органу з сертифікації систем менеджменту BUREAU VERITAS провели перший наглядовий аудит системи менеджменту якості (СМЯ) відповідно до вимог IATF 16949 діє до: 2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості і організацій, які виробляють відповідні сервісні частини» .

Подробнее
10 Листопада, 2019 | Без категорії

У нас чудові новини: наша компанія МЕГАТЕКС стала в один ряд з провідними виробниками акумуляторних батарей світового масштабу. Тепер ми маємо повне право називати себе акредитованим постачальником акумуляторних батарей для первинного ринку. Так, тепер завдяки отриманню міжнародного сертифікату якості IATF 16949 діє до: 2016 ТОВ Мегатекс має можливість поставляти свою продукцію автовиробникам.

Подробнее