Закупівля лому

ТОВ «Мегатекс» є одним з основних виробників свинцю, свинцевих сплавів, припоїв, бабітів. Система якості при виробництві бабітів, припоїв та сплавів на основі свинцю відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2000.

ТОВ «Мегатекс» також займається переробленням та утилізацією відпрацьованих свинцево-кислотних акумуляторних батарей з електролітом та без електроліту, відходів, що містять свинець, лому свинцю та олова, стружки та лому бабітів та припоїв.

Нашими партнерами з питань утилізації свинцево-кислотних АКБ з електролітом на сьогоднішній момент є крупні підприємства України.

Ми маємо можливість вивозу з території Вашого підприємства свинцево-кислотних акумуляторів з електролітом спеціалізованим автотранспортом, що має дозвіл на транспортування небезпечних вантажів, який узгоджено з ДАІ.

У випадку Вашої зацікавленості готові надати більш повну інформацію про умови закупівлі.

Закупівля лому кольорових металів та сплавів проваджується на основі ліцензії, виданої Міністерством Промислової Політики України Серія АВ №470173 від 25.06.10 р. Термін дії ліцензії не обмежено.

Утилізація та перевезення відпрацьованих акумуляторних батарей з електролітом та без електроліту, відходів свинцю та свинцевих сплавів проваджується на основі ліцензії, виданої Міністерством Охорони Навколишнього Середовища України Серія АВ №564587 від 10.03.2011 р. Термін дії ліцензії до 14.02.2016 р.

Утилізація хімічних джерел струму проваджується на основі ліцензії, виданої Міністерством Охорони Навколишнього Середовища України Серія АВ №521371 від 11.12.09 р. Термін дії ліцензії до 07.12.14 р.