Виробництво корпусів та кришок

У вересні 2012 року у рамках програми розширення та створення повного циклу виробництва, компанією «Мегатекс» було запущено новий цех із сучасними термопласт-автоматами для виробництва корпусів та кришок оригінального дизайну з корпоративною символікою компанії. Кришка власного виробництва використовується для усіх акумуляторів виробництва «Мегатекс» за винятком акумуляторів торгової марки A-MegaUltra+, котрі комплектуються імпортною подвійною кришкою К2.

Організація власного виробництва поліпропіленових комплектуючих у рамках компанії «Мегатекс» є важливим ланцюжком у створенні замкнутого циклу виробництва на підприємстві.

Контроль якості

Велика увага приділяється питанням якості: перед переробкою сировина проходить двократну мийку та магнітну сепарацію для відділення домішок. А необхідні текучість та механічні властивості досягаються шляхом додавання до сировини передбачених технологією добавок.

У процесі виробництва поліпропіленових корпусів та кришок здійснюється контроль наступних параметрів:

  • Вихідний контроль матеріалу: аналіз гранули на текучість.
  • Візуальний контроль та перевірка геометричних параметрів корпусів та кришок: моноблоки кришки не повинні мати відколів, недопресуваннь та недоливань у місцях посадки та сплавлення один з одним;
  • Візуальний контроль та перевірка кольору корпусів та кришок за заданим шаблоном
  • Вибіркові випробування на злам, розривне зусилля, електропробій, а також на ударну міцність.