Загальна Інформація

  • Технології
  • Контроль якості
  • Обладнання

Усі акумулятори виробництва ТОВ «Мегатекс» виробляються виключно за іноваційною гібридною технологією (Innovative Hybrid Technology) із застосуванням бівалентних металів.

Іноваційна гібридна технологія A-MEGA увібрала до себе усі плюси та викоренила усі мінуси класичної гібридної та кальцієвої технологій. Як і у класичній гібридній технології , негативна решітка виливається із кальцієвого свинцевого сплаву, а позитивна – із сплаву свинцю що легований селеном. Але основна відмінність та перевага цієї технології – це використання спеціальних високотехнологічних елементів, що додаються до сплавів.

Переваги:

  • Унікальна вібростійкість на будь-яких дорогах (Спеціальна технологія зборки). Дана перевага підтверджено також незалежним тестом журналу «За кермом» (№ 11/2012), у котрому батарея A-Mega BATTERIES стала безспірним лідером по вібростійкості.
  • 100% необслуговуваність – низька витрата води (Унікальна рецептура пасти). Згідно з Європейськими нормами, споживання води – не більш 6 г/Аг, результат тесту батарей ТМ «A-MegaBATTERIES” – 0,3-0,5 г/Аг
  • Висока стійкість до глибоких розрядів (високотехнологічні сплави з бівалентними металами, що входять до складу)
  • Довгий строк служби батарей (завдяки використанню унікального запатентованого ущільнюючого елементу) 
  • Низьких саморозряд.

До речі, європейські автовиробники віддають перевагу акумуляторам, виготовленим за гібридною технологією, так як саме такі акумулятори вважаються більш надійними та довговічними.

Якість для ТОВ «Мегатекс» – стратегічний показник конкурентоспроможності. Випуск та поставка продукції, що відповідає вимогам та очікуванням наших Споживачів – це основа політики ТОВ «Мегатекс». Ми поставляємо споживачеві продукцію високої якості у встановлені строки та у заданих об’ємах.

На заводі впроваджена прогресивна система управління якістю продукції, що випускається, основой котрої є системи управління основним технологічним обладнанням, що забезпечує контроль та оперативне управління параметрами технологічного процесу виробництва акумуляторних батарей на усіх його етапахб від виробництва пластин до формування акумуляторних батарей.

Постійних контроль якості на усіх етапах виробництва продукції – невід’ємна складова нашої роботи.

Контроль якості здійснюється окремо на кожній дільниці у процесі виробництва, а також вибірково із партії для подальшого тестування у лабораторних умовах.

Тестування продукції здійснюється на базі двох власних атестованих лабораторій (для свинцевого виробництва та для виробництва акумуляторів), що забезпечують високу якість тестування та аналізу завдяки наявності найсучаснішого лабораторного обладнання.

Виробнича лабораторія батарей ТОВ «Мегатекс» на базі цеху виробництва акумуляторних батарей є окремим структурним підрозділом підприємства. Лабораторія атестована на проведення вимірів у сфері розповсюдження державного метрологічного нагляду та відповідає критеріям атестації.

Область атестації включає до себе випробування свинцевих стартерних акумуляторних батарей. Контроль батарей здійснюється у відповідності з нормативною документацією Національного Стандарту України з використанням вимог Європейського Стандарту, Національного Стандарту Російської Федерації. Тестування АКБ ведеться на сучасному обладнанні провідних світових виробників: «Digatron» (Німеччина), «Weiss» (Німеччина).

Усе випробувальне обладнання відповідає вимогам метрологічної атестації. Періодично проводиться калібрування фахівцями фірми-виготовлювача обладнання.

Виробнича лабораторія забезпечена усіма видами ресурсів для забезпечення якості метрологічних робіт, включаючи персонал, що є компетентним у проведенні вимірів, аналізу та обробки результатів.

На сьогоднішній день підприємство «Мегатекс» є одним з найкрупніших підприємств у країнах СНД з виробництва свинцево-кислотних стартерних акумуляторних батарей для автомобілів.

Проектна потужність заводу складає 3 000 000 штук на рік.

Загальна площа заводу складає 6000 м². У основному виробництві задіяно більш 500 одиниць обладнання. Завод обладнаний високотехнологічним імпортним обладнанням таких відомих фірм, як Wirtz, Leko, Sovema, Digatron, Oxmaster, Cimec, CMW, KUSTAN, налаштовування котрого було зроблено спеціалістами фірм-виробників найвищої кваліфікації. А увесь виробничий персонал усім витонченостям та секретам акумуляторного виробництва навчався у Німеччині та Кореї у провідних спеціалістів акумуляторного виробництва.

Основною нашою перевагою є те, що підприємство працює за замкнутим циклом виробництва, не залучаючи до закупівлі ключових складових компонентів інших постачальників.

На сьогоднішній день асортимент продукції представлено акумуляторними батареями для легкового та вантажного транспорту європейського та азіатського виробництва. Акумуляторні батареї виробляються у трьох основних моделях, що дозволяє нам пропонувати своїм споживачам акумулятори різних уінових діапазонів.

Ми постійно розширюємо асортимент продукції, щоб максимально відповідати вимогам споживачів та ринку, що постійно змінюється.