1993

2004

2010

2019

2014

2021

2023

2006

2012

2020

2022

2015

Надзвичайно важливий рік для нас, адже саме цього року була заснована компанія "МЕГАТЕКС" із першим підприємствому місті Костянтинівка, Донецької області.Наступні 11 років основною галуззю виробництва компанії буде виготовлення марочного свинцю та свинцевих сплавів.

Ми хотіли б висловити щиру подяку нашим співробітникам, партнерам та клієнтам, які з нами на цьому довгому шляху. Без вашої підтримки та довіри компанія "МЕГАТЕКС" не змогла б досягти такого успіху.
Дякую, що робите нас частиною вашого життя.Ми раді бути вашими партнерами та друзями.
З повагою,Юрій Шапран

Завдяки сильній конкурентоспроможності за рахунок якості, стійкості та лідерству у своїй сфері, виробничих галузей компанії стало на одну більше - стартує проєкт з виробництва свинцево-кислотних стартерних акумуляторів. У Костянтинівці, починається будівництво нового акумуляторного заводу, із залученням виключно імпортного устаткування.

Всього за 2 роки було введено в експлуатацію завод із виробництва свинцево-кислотних стартерних акумуляторів. Компанія створює понад 350 нових робочих місць, накопичує цінний досвід, залучає провідних спеціалістів для проведення навчання працівників та підвищення їх кваліфікації.

"Мегатекс" не зупиняється в розвитку і успішно запускає у місті Костянтинівка сучасну автоматизовану лінію з утилізації відпрацьованих свинцевих акумуляторів, яка в повному обсязі забезпечує комплексність використання всіх компонентів утилізованих акумуляторів для власних потреб.

Відбувається чергове розширення підприємства в рамках програми створення повного циклу виробництва свинцево-кислотних стартерних акумуляторів. Відкривається новий цех з сучасними імпортними термопластавтоматами для виготовлення корпусів та кришок оригінального дизайну.Стартує проєкт з будівництва нового цеху з виробництва свинцево-кислотних стартерних акумуляторів у місті Старокостянтинів, Хмельницької області.

Підприємство отримує сертифікати якості:
ISO 9001:2008ISO 9001:2015

28 квітня місто Костянтинівка потрапляє під окупацію озброєних терористичних підрозділів російських найманців. 5 липня місто було звільнене від російської окупації силами Національної Гвардії України та військових підрозділів Збройних Сил України. Підприємство продовжує свою роботу в штатному режимі.

Завдяки підвищенню якості продукції, компанія "МЕГАТЕКС" проводить редизайн ведучого бренду "A-mega". Цей рік також стає рекордним за кількістю проданої продукції.

Стартує проект з будівництва у місті Старокостянтинів трьох багатоквартирних житлових будинків для теперішніх та майбутніх працівників підприємства."МЕГАТЕКС" продовжує свою діяльність в умовах повномасштабної війни.

Завдяки багаторічній праці та високоякісній продукції, компанія "МЕГАТЕКС" отримує міжнародний сертифікат якості IATF 16949:2016, який відчиняє двері до постачання продукції підприємства автовиробникам. Водночас запускається виробництво акумуляторів "START-STOP" для автівок з автоматичним відключенням та перезапуском двигуна внутрішнього згорання, а також для авто з високим енергоспоживанням.

24 лютого стало справжньою трагедією для всього українського народу. Широкомасштабна російська військова агресія змушує переїхати не лише мільйони українських сімей, але й нашу компанію. "МЕГАТЕКС" витрачає близько ₴20.000.000 на перевезення більшої частини дороговартісного обладнання та релокацію своїх працівників з міста Костянтинівка у місто Старокостянтинів, та надає житло своїм робітникам у власному сучасному гуртожитку. Не дивлячись на кризову ситуацію, компанія не залишає своїх людей напризволяще.

Черговий етап розширення підприємства – урочисте відкриття та запуск абсолютного нового заводу у місті Старокостянтинів, Хмельницької області. Компанія "МЕГАТЕКС" збільшує загальний штат ще на 350 працівників, залучає вже власних висококваліфікованих спеціалістів для проведення навчання персоналу нового заводу.